LYNX PHANTOM

Ultralekka, dopasowana kurtka puchowa. Profesjonaliści docenią ją przede wszystkim za jej ergonomiczny krój, rewelacyjny współczynnik kompresji i świetne parametry termiczne. Ci którzy będą nosić Phantoma na codzień pokochają go za jego niską wagę i komfort użytkowania. Kurtka posiada dwie obszerne kieszenie na zamek i regulowany kaptur, który można nałożyć na kask. Pakuje się w całości do dołączonego woreczka kompresyjnego.

.

* wymagane pola

1 069,01 zł

LYNX PHANTOM

1 069,01 zł

Przepraszamy. Wybrana konfiguracja jest chwilowo niedostępna.

LYNX PHANTOM

1 069,01 zł

Specyfikacja

Dane techniczne

Wypełnienie 

750 FP Polski Biały Puch Gęsi

Waga wypełnienia

110 [G] Rozmiar L

Objętość po spakowaniu

1 [L]

Tkanina

Shell: Printed Polyester

Lining: TORAY Airtastic SLF15 DWR

Waga

330 [G] Rozmiar L

Cechy & Komponenty

Funkcje

- Kieszenie zamykane na zamek

- Regulacja obwodu w dole kurtki

- Regulowany kaptur mieszczący kask

- Dołączony woreczek kompresyjny

Komponenty

- YKK / ITW Nexus

Wygląd & Konstrukcja

Konstrukcja X

Produkt LYNX PHANTOM został dodany do koszyka

Co dalej?

Tabela rozmiarów

Wymiar/RozmiarSMLXLXXL
ADługość przodu / Front length [cm]6264666870
BWysokość stójki / Guard length [cm]1111111111
CDługość tyłu / Back length [cm]6870727476
DDługość rękawa / Sleeve length [cm]7880828486
EObwód klatki / Chest circuit [cm]92-9896-102100-106104-110108-114
FObwód bioder / Hip circuit [cm]88-9492-9896-102104-108108-112