PHANTOM Men

Ultralekka, dopasowana kurtka puchowa o ergonomicznym kroju.

Ultralekka, dopasowana kurtka puchowa. Profesjonaliści docenią ją przede wszystkim za jej ergonomiczny krój, rewelacyjny współczynnik kompresji i świetne parametry termiczne. Ci którzy będą nosić Phantoma na codzień pokochają go za jego niską wagę i komfort użytkowania. Kurtka posiada dwie obszerne kieszenie na zamek i regulowany kaptur, który można nałożyć na kask. Pakuje się w całości do dołączonego woreczka kompresyjnego.

* wymagane pola

859,00 zł

PHANTOM Men

859,00 zł

Przepraszamy. Wybrana konfiguracja jest chwilowo niedostępna.

PHANTOM Men

859,00 zł

Specyfikacja

Dane techniczne

Wypełnienie 

750 FP Polski Biały Puch Gęsi

Waga wypełnienia

110 [G] Rozmiar L

Objętość po spakowaniu

1 [L]

Tkanina

TORAY Airtastic SLF15 DWR

Waga

330 [G] Rozmiar L

Cechy & Komponenty

Funkcje

- Kieszenie zamykane na zamek

- Regulacja obwodu w dole kurtki

- Regulowany kaptur mieszczący kask

- Dołączony woreczek kompresyjny

Komponenty

- YKK / ITW Nexus

Wygląd & Konstrukcja

Konstrukcja X

Produkt PHANTOM Men został dodany do koszyka

Co dalej?

Tabela rozmiarów

Wymiar/RozmiarSMLXLXXL
ADługość przodu / Front length [cm]6264666870
BWysokość stójki / Guard length [cm]1111111111
CDługość tyłu / Back length [cm]6870727476
DDługość rękawa / Sleeve length [cm]7880828486
EObwód klatki / Chest circuit [cm]92-9896-102100-106104-110108-114
FObwód bioder / Hip circuit [cm]88-9492-9896-102104-108108-112