DOP

Kurtka zaprojektowana z myślą o operatorach filmowych i fotografach.

Tkanina o podwyższonym współczynniku wodoodporności, wypełnienie z najlepszego polskiego puchu gęsiego oraz głęboki kaptur z regulacją zapewnią komfort i ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Przedłużony krój znacząco podnosi właściwości cieplne. Dwurozdzielczy zamek pozwala rozpiąć kurtkę również od dołu, a liczne wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria.

* wymagane pola

1 499,00 zł

DOP

1 499,00 zł

Przepraszamy. Wybrana konfiguracja jest chwilowo niedostępna.

DOP

1 499,00 zł

Specyfikacja

Dane techniczne

Fill 

750 FP Polish White Goose Down

Fill weight

250 [G] Size L 

Fabric

POLIAMIDE

Membrane

15000/m2/24h

15000 ml H2o

Weight

1000 [G] Size L

Cechy & Komponenty

Funkcje

- Kieszenie zamykane na zamek

- Regulacja obwodu w dole kurtki

- Regulowany kaptur

- Dwurozdzielczy zamek

Wygląd & Konstrukcja

Konstrukcja X

Produkt DOP został dodany do koszyka

Co dalej?

Tabela rozmiarów

Wymiar/RozmiarSMLXL
AFront Length / Długość Przodu [cm]74767878
BBack Length / Długość Tyłu [cm]80828484
CGuard / Garda [cm]15151515
DSleeve Length / Długość Rękawa [cm]68707274
EChest Circuit / Obwód Klatki Piersiowej [cm]114120126130
FHip Circuit / Obwód w Biodrach [cm]114120126130