PHANTOM Wmn

Ultralekka, dopasowana kurtka puchowa o ergonomicznym kroju.

Ultralekka, dopasowana kurtka puchowa. Profesjonaliści docenią ją przede wszystkim za jej ergonomiczny krój, rewelacyjny współczynnik kompresji i świetne parametry termiczne. Ci którzy będą nosić Phantoma na codzień pokochają go za jego niską wagę i komfort użytkowania. Kurtka posiada dwie obszerne kieszenie na zamek i regulowany kaptur, który można nałożyć na kask. Pakuje się w całości do dołączonego woreczka kompresyjnego.

* wymagane pola

859,00 zł

PHANTOM Wmn

859,00 zł

Przepraszamy. Wybrana konfiguracja jest chwilowo niedostępna.

PHANTOM Wmn

859,00 zł

Specyfikacja

Dane techniczne

Wypełnienie 

750 FP Polski Biały Puch Gęsi

Waga wypełnienia

95 [G] Rozmiar S

Objętość po spakowaniu

1 [L]

Tkanina

TORAY Airtastic SLF15 DWR

Waga

285 [G] Rozmiar S

Cechy & Komponenty

Funkcje

  • Kieszenie zamykane na zamek
  • Regulacja obwodu w dole kurtki
  • Regulowany kaptur mieszczący kask
  • Dołączony woreczek kompresyjny

Komponenty

  • YKK / ITW Nexus

Wygląd & Konstrukcja

Konstrukcja X

Produkt PHANTOM Wmn został dodany do koszyka

Co dalej?

Tabela rozmiarów

Wymiar/RozmiarXSSMLXL
ADługość przodu / Front length [cm]5557596163
BWysokość stójki / Guard length [cm]1111111111
CDługość tyłu / Back length [cm]6466687072
DDługość rękawa / Sleeve length [cm]7274767880
EObwód klatki / Chest circuit [cm]86-9090-9496-102100-106106-110
FObwód pasa / Waist circuit [cm]74-8078-8482-9086-9690-100
GObwód bioder / Hip circuit [cm]84-9088-9494-102100-106104-108