#Śpiwory

RADICAL

Wśród wszystkich kolekcji śpiworów Pajaka linia Radical wyróżnia się największym zaawansowaniem technologicznym. Dzięki unikatowej konstrukcji, wypełnieniu najwyższej jakości puchem polskich białych gęsi o rozprężności rzędu 900 cuin oraz pokryciu z tkaniny GELANOTS Ultra Light Rip Stop, śpiwory Radical osiągają jednocześnie najwyższe parametry termiczne przy najlepszej kompresji i wadze. Najlżejszy śpiwór tej linii waży raptem 190 g, najcieplejszy zaś ma temperaturę ekstremalną na poziomie -73℃! Dodatkowo w najcieplejszych modelach wnętrze wzbogacono odbijającą energię ciała warstwą IRL, która nawet o 50% podnosi komfort termiczny.

CORE

Dzięki wypełnieniu najwyższej jakości Polskim Puchem Kaczym o rozprężności 700 cuin i pokryciu ultralekką, zoptymalizowaną dla marki Pajak tkaniną Toray Airtastic, puchowe śpiwory Core ważą nie więcej niż półtora kilograma i kompresują się do objętości od 4 do 10 litrów, co czyni je produktem chętnie wybieranym na klasyczne outdoorowe wyprawy. Przyzamkowa listwa 3D, regulowany kaptur i kołnierz termiczny – rozwiązania zastosowane we wszystkich modelach Core – minimalizują ryzyko zbędnych strat ciepła. Najbardziej zaawansowany Core 950 gwarantuje bezpieczny sen w temperaturach ekstremalnych nawet do -39 stopni, dzięki czemu nadaje się na wyprawy zimowe.

QUEST

Linia Quest charakteryzuje się podobną konstrukcją, co kolekcja Core. Również w tym przypadku zastosowano wypełnienie puchem kaczym o sprężystości 700 cuin oraz superlekką tkaninę zewnętrzną Toray Airtastic. W ten sposób stworzono linię śpiworów idealnych dla entuzjastów odkrywania świata! Produkty z linii Quest są unikatowe pod względem designu i użyteczności, i to właśnie sprawia, że mają tak praktyczny charakter, a przy tym zapewniają maksymalny komfort w podróży. Wśród nich znajdziesz na przykład Quest Blanket, który po rozłożeniu może służyć za dwuosobową kołdrę, co czyni go idealnym towarzyszem na wypady do schronisk i górskich chatek, czy Quest Switch z, jak można żartobliwie powiedzieć, z trybem chodzenia i grania na gitarze podczas biwaku. Quest Blanket dostępny jest także w designerskiej wersji Lynx!