#Odzież

HERITAGE ♀♂

Klasyczna kurtka puchowa inspirowana designem Złotej Ery Polskiego Himalaizmu. Wypełnienie z najlepszego polskiego puchu gęsiego oraz głęboki kaptur z regulacją zapewnią komfort i ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Dwurozdzielczy zamek pozwala rozpiąć kurtkę również od dołu, a liczne wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria.

ESKIMO ♀♂

Typowy mid-layer o uniseksowym kroju wyposażony w odpinany kaptur i rękawy. W chłodniejsze dni można go nosić jako odzież wierzchnią, a gdy warunki atmosferyczne zaczną się pogarszać, można ubrać na niego cieńką kurtkę membranową. W cieplejsze dni można odpiąć rękawy i używać jako kamizelki. Cała kurtka kompresuje się do zintegrowanej kieszeni wewnętrznej w wyniku czego powstaje pakune o objętości 2L. Jest to jedna z tych kurtek której możesz używać o każdej porze roku.

PHANTOM

To jedna z dwóch najpopularniejszych i absolutnie niezawodnych kurtek od Pajaka. Ultralekka i doskonale dopasowana. Profesjonalni miłośnicy outdooru z pewnością docenią jej ergonomiczny krój, zapewniający wygodę w każdej sytuacji. Wysoki współczynnik kompresji daje możliwość spakowania kurtki do załączonego woreczka, co sprawia, że PHANTOM wprost idealnie nadaje się do zabrania ze sobą na wyprawę. Także skiturową albo narciarską, bo w kurtce nie zabrakło regulowanego kaptura, kompatybilnego z kaskiem. Noszących kurtkę puchową na co dzień z pewnością ucieszy niewielka waga i wysoki poziom komfortu!

THE COAT ♀♂

Uniseksowy płaszcz puchowy. Wypełnienie z najlepszego polskiego puchu gęsiego oraz głęboki kaptur z regulacją zapewnią komfort i ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Przedłużony krój znacząco podnosi właściwości cieplne. Dwurozdzielczy zamek pozwala rozpiąć kurtkę również od dołu, a liczne wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie z łatwością pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria.